- - |
Неділя, 24.09.2017 - 20. тур | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7-12 місця | 17:00 | "Галичина" (М.Горожанна) | 4 - 2 | "Сокіл" Черниця | ||||||||||
Неділя, 08.10.2017 - 20. тур | ||||||||||||||
7-12 місця | 00:00 | ДКСК "Скала" Демня | 0 - 3 | "Карпати" (Горішнє) | - | |||||||||
7-12 місця | 00:00 | "Будінвест" (Верин) | 3 - 0 | ФК "Дністер" Станківці | - | |||||||||
1-6 місця | 13:00 | ФСК "Щирок" (Вербіж) | 4 - 2 | КСК "Фаворит" (Розділ) | ||||||||||
1-6 місця | 14:00 | ФК "Сокіл" Тернопілля | 2 - 1 | "Промінь" (Більче) | ||||||||||
1-6 місця | 15:30 | ФСК "Щирок" Вербіж (вет.) | 4 - 2 | ФК "Березина" | ||||||||||
Турнірна таблиця |
1-6 місця |
Місце | Команда | І | В | Н | П | МЗ:МП | Оч | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 | (5) | ФК "Березина" | 10 | 2 | 1 | 7 | 15:30 | 7 | ||
5 | (6) | ФСК "Щирок" (Вербіж) | 10 | 2 | 2 | 6 | 25:35 | 7 | ||
4 | (4) | ФСК "Щирок" Вербіж (вет.) | 10 | 4 | 1 | 5 | 22:25 | 13 | ||
3 | (3) | КСК "Фаворит" (Розділ) | 10 | 5 | 1 | 4 | 24:16 | 16 | ||
2 | (1) | "Промінь" (Більче) | 10 | 7 | 0 | 3 | 24:13 | 21 | ||
1 | (2) | ФК "Сокіл" Тернопілля | 10 | 7 | 1 | 2 | 28:17 | 22 |
7-12 місця |
Місце | Команда | І | В | Н | П | МЗ:МП | Оч | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 | (6) | ФК "Дністер" Станківці | 10 | 1 | 1 | 8 | 10:28 | 4 | ||
4 | (4) | ДКСК "Скала" Демня | 10 | 5 | 0 | 5 | 18:15 | 11 | ||
3 | (3) | "Галичина" (М.Горожанна) | 10 | 5 | 0 | 5 | 25:18 | 15 | ||
5 | (5) | "Карпати" (Горішнє) | 10 | 4 | 1 | 5 | 19:23 | 10 | ||
2 | (2) | "Сокіл" Черниця | 10 | 6 | 0 | 4 | 25:20 | 18 | ||
1 | (1) | "Будінвест" (Верин) | 10 | 8 | 0 | 2 | 28:21 | 24 |
13-16 місця |
Місце | Команда | І | В | Н | П | МЗ:МП | Оч | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | (4) | СКК "Дністер" Київець | 6 | 0 | 0 | 6 | 0:18 | -2 | ||
2 | (2) | ФСК "Тростянець" | 6 | 3 | 1 | 2 | 13:9 | 10 | ||
3 | (3) | "Сокіл" (Криниця) | 6 | 3 | 1 | 2 | 10:5 | 10 | ||
1 | (1) | "Воля" Велика Воля | 6 | 5 | 0 | 1 | 13:4 | 15 |