Кубок "Пролісок" |
Турнірна таблиця |
Група "А" |
Місце | Команда | І | В | Н | П | Мз | Мп | +/- | Оч | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (1) | СКК "Крупсько" | 5 | 3 | 1 | 1 | 3 | 1 | 2 | 10 | ||
2 | (2) | ФК "Березина" | 4 | 1 | 2 | 1 | 2 | 1 | 1 | 5 | ||
3 | (3) | "Карпати" (Горішнє) | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 4 | -2 | 3 | ||
4 | (4) | КСК "Фаворит" (Розділ) | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1 |
Група "Б" |
Місце | Команда | І | В | Н | П | Мз | Мп | +/- | Оч | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (1) | СКК "Надітичі" | 3 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 5 | ||
2 | (2) | КСК "Берездівці" | 5 | 0 | 4 | 1 | 1 | 2 | -1 | 4 | ||
3 | (3) | СКК "Крупсько"(ю) | 4 | 0 | 3 | 1 | 0 | 1 | -1 | 3 | ||
4 | (4) | "Будінвест" (Верин) | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Група "В" |
Місце | Команда | І | В | Н | П | Мз | Мп | +/- | Оч | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (1) | "Біорена" Черниця | 5 | 4 | 0 | 1 | 4 | 3 | 1 | 12 | ||
2 | (2) | "Зоря" Держів | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 3 | ||
3 | (3) | ФК Пісочна | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | 0 |
Група "Г" |
Місце | Команда | І | В | Н | П | Мз | Мп | +/- | Оч | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (1) | "ІММ" Устя | 5 | 4 | 1 | 0 | 9 | 0 | 9 | 13 | ||
2 | (2) | ФК "Дроговиж" | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | ||
3 | (3) | ДКСК "Скала" Демня | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5 | -5 | 0 |
Група "Д" |
Місце | Команда | І | В | Н | П | Мз | Мп | +/- | Оч | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (1) | ФК "Кагуїв" | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 4 | ||
2 | (2) | ФСК "Щирок" (Вербіж) | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 4 | ||
3 | (3) | "Вихор" (В.Горожанна) | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | -2 | 0 |
Група "Е" |
Місце | Команда | І | В | Н | П | Мз | Мп | +/- | Оч | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (1) | "Промінь" Липівка | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 1 | 2 | 6 | ||
2 | (2) | ФК "Сокіл" Тернопілля | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | ||
3 | (3) | "Воля" Велика Воля | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | -2 | 0 |
Група "Є" |
Місце | Команда | І | В | Н | П | Мз | Мп | +/- | Оч | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (1) | "Дністер" Розвадів | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 4 | ||
2 | (2) | СКК Пісочна | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | ||
3 | (3) | СКК "Дністер" Київець | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1 |
Група "Ж" |
Місце | Команда | І | В | Н | П | Мз | Мп | +/- | Оч | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (1) | "Темп" Гірське | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 5 | 2 | 7 | ||
2 | (2) | ФК "Раделичі" | 4 | 1 | 3 | 0 | 4 | 2 | 2 | 6 | ||
3 | (3) | МСКК "Рудники" | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 4 | ||
4 | (4) | "Промінь" (Більче) | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | -4 | 0 |
І = Ігри | В = Перемоги | Н = Нічиї | П = Поразки | Мз = Забиті голи | Мп = Пропущені голи | +/- = Різниця | Оч = Очки |
« Початок Попередній тур 01 02 03 04 Наступний тур Кінець » |