Турнірна таблиця |
Група А |
Місце | Команда | І | В | Н | П | МЗ:МП | Оч | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (1) | "Зоря" Держів | 4 | 2 | 1 | 1 | 7:3 | 7 | ||
2 | (2) | "Будінвест" (Верин) | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:3 | 4 | ||
3 | (3) | ФК "Березина" | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:4 | 0 |
Група Б |
Місце | Команда | І | В | Н | П | МЗ:МП | Оч | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (1) | СКК "Крупсько" | 4 | 4 | 0 | 0 | 26:4 | 12 | ||
2 | (2) | ФСК "Щирок" (Вербіж) | 2 | 1 | 0 | 1 | 6:14 | 3 | ||
3 | (3) | "Карпати" (Горішнє) | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:13 | 0 |
Група В |
Місце | Команда | І | В | Н | П | МЗ:МП | Оч | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (1) | МСКК "Рудники" | 5 | 3 | 0 | 2 | 5:6 | 9 | ||
2 | (2) | СКК "Надітичі" | 4 | 2 | 0 | 2 | 9:6 | 6 | ||
3 | (3) | "Промінь" (Більче) | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | 6 | ||
4 | (4) | "Сокіл" (Криниця) | 3 | 0 | 0 | 3 | 4:11 | 0 |
Група Г |
Місце | Команда | І | В | Н | П | МЗ:МП | Оч | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (1) | "Темп" Гірське | 6 | 5 | 0 | 1 | 22:9 | 15 | ||
2 | (2) | ФК "Раделичі" | 4 | 1 | 1 | 2 | 8:8 | 4 | ||
3 | (3) | "Галичина" (М.Горожанна) | 4 | 0 | 2 | 2 | 4:12 | 2 | ||
4 | (4) | ФК "Липиці" | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:11 | 1 |
Група Д |
Місце | Команда | І | В | Н | П | МЗ:МП | Оч | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (1) | "ІММ" Устя | 6 | 5 | 0 | 1 | 21:8 | 15 | ||
2 | (2) | ФСК "Тростянець" | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:12 | 6 | ||
3 | (3) | ФК "Сокіл" Тернопілля | 3 | 2 | 0 | 1 | 11:7 | 6 | ||
4 | (4) | ФСК "Щирок" Вербіж (вет.) | 3 | 0 | 0 | 3 | 6:13 | 0 |
Група Е |
Місце | Команда | І | В | Н | П | МЗ:МП | Оч | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (1) | "Дністер" Розвадів | 5 | 3 | 1 | 1 | 16:8 | 10 | ||
2 | (2) | СКК Пісочна | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:8 | 4 | ||
3 | (3) | "Біорена" Черниця | 4 | 1 | 1 | 2 | 10:14 | 4 | ||
4 | (4) | "Воля" Велика Воля | 3 | 0 | 1 | 2 | 4:8 | 1 |
« Початок Попередній тур 03 04 05 06 07 Наступний тур Кінець » |