Ім'я користувача
Пароль
Запам'ятати мене
Forgot Your Password ?
Forgot Your Username
Register
Головна
МАФ
Керівництво МАФ
Арбітри І ліга
Арбітри ІІ ліга
Документи
Статут
Дисциплінарні норми
Кубок "Незалежності".Положення
Положення.Юнаки
Регламент 2023 р.
Припис для команд проведення матчів у воєний час-2023р
Футзал
2013 р.
Дорослі
Календар ігор
Таблиця
Юнаки
Календар ігор
Турнірна таблиця (групи)
Фінальна частина
Ветерани
Календар ігор
Турнірна таблиця (групи)
Фінальна частина
2014 р.
Дорослі
Календар ігор
Таблиця
Бомбардири
Попередження
Вилучення
Ветерани
Календар ігор
Турнірна таблиця (групи)
Турнірна сітка
Юнаки
Турнірна таблиця (групи)
Турнірна сітка
Календар ігор
Бомбардири
2015 р.
Дорослі
Результати/Таблиця
Бомбардири
Попередження
Юнаки
Результати/Таблиця
Бомбардири
Попередження
Турнірна сітка
2016 р.
Дорослі
Результати/Таблиця
Прогнози
Статистика
Бомбардири
Нереалізовані пенальті
Автогол
Попередження
Попередження/Вилучення
Вилучення
Юнаки
Результати/Таблиця
Бомбардири
Попередження
Попередження/Вилучення
2017 р
Дорослі
І ліга
Результати/Таблиця
Прогнози
Статистика
Бомбардири
Нереалізований пенальті
Автогол
Попередження
Попередження/Вилучення
Вилучення
ІІ ліга
Результати/Таблиця
Прогнози
Статистика
Бомбардири
Нереалізований пенальті
Автогол
Попередження
Попередження/Вилучення
Вилучення
Юнаки
Турнірна таблиця.Груповий етап
Результати/Таблиця.Фінальна частина
Бомбардири
Попередження
Ветерани
Результати/Таблиця
Турнірна таблиця.Фінальна частина
2018 р
Дорослі
І ліга
Результати/Таблиця
Прогнози
Статистика
Бомбардири
Нереалізовані пенальті
Автогол
Попередження
Попередження/Вилучення
Вилучення
ІІ ліга
Результати/Таблиця
Прогнози
Статистика
Бомбардири
Нереалізовані пенальті
Автогол
Попередження
Попередження/Вилучення
Вилучення
Юнаки
Результати/Таблиця
Статистика
Бомбардири
Автогол
Попередження
Вилучення
Ветерани
Результати/Таблиця
Статистика
Бомбардири
Попередження
Попередження/Вилучення
2019 р
Дорослі
І ліга
Результати/Таблиця
Прогнози
Статистика
Бомбардири
Нереалізовані пенальті
Автогол
Попередження
Попередження/Вилучення
Вилучення
ІІ ліга
Результати/Таблиця
Прогнози
Статистика
Бомбардири
Нереалізовані пенальті
Автогол
Попередження
Попередження/Вилучення
Вилучення
Юнаки
Результати/Таблиця
Статистика
Бомбардири
Нереалізовані пенальті
Автогол
Попередження
Попередження/Вилучення
Вилучення
2020 р
Дорослі
І ліга
Результати/Таблиця
Прогнози
Статистика
Бомбардири
Нереалізований пенальті
Автогол
Попередження
Попередження/Вилучення
Вилучення
ІІ ліга
Результати/Таблиця
Прогнози
Статистика
Бомбардири
Нереалізований пенальті
Автогол
Попередження
Попередження/Вилучення
Вилучення
Юнаки
Результати/Таблиця
Статистика
Бомбардири
Нереалізовані пенальті
Автогол
Попередження
Попередження/Вилучення
Вилучення
2021 р.
Дорослі
І ліга
Результати/Таблиця
Прогнози
Статистика
Бомбардири
Нереалізовані пенальті
Автогол
Попередження
Попередження/Вилучення
Вилучення
ІІ ліга
Результати/Таблиця
Прогнози
Статистика
Бомбардири
Нереалізовані пенальті
Автогол
Попередження
Попередження/Вилучення
Вилучення
Юнаки
Результати/таблиця
Статистика
Бомбарири
Нереалізовані пенальті
Автогол
Попередження
Попередження/вилучення
Вилучення
І ліга
2007 р
Дорослі
Результати/Таблиця
Юнаки
Результати/Таблиця
2008 р
2009 р
2010 р
Дорослі
Результати/Таблиця
Юнаки
Результати/Таблиця
2011 р.
Дорослі
Результати/Таблиця
Юнаки
Результати/Таблиця
2012 р.
Дорослі
Результати/Таблиця
Юнаки
Результати/Таблиця
2013 р.
Дорослі
Календар ігор
Турнірна таблиця
Бомбардири
Попередження
Вилучення
Юнаки
Календар ігор
Турнірна таблиця
Бомбардири
Попередження
Вилучення
2014 р.
Дорослі
Результати/Таблиця
Бомбардири
Попередження
Вилучення
Прогнози
Юнаки
Результати/Таблиця
Бомбардири
Попередження
Вилучення
2015 р.
Дорослі
Результати/Таблиця
Прогнози
Статистика
Голи
Нереалізовані пенальті
Автогол
Попередження
Попередження/Вилучення
Вилучення
Юнаки
Результати/Таблиця
Статистика
Голи
Нереалізовані пенальті
Автогол
Попередження
Попередження/Вилучення
Вилучення
2016 р.
Дорослі
Турнірна таблиця.Груповий етап
Результати/Таблиця
Прогнози
Статистика
Бомбардири
Нереалізовані пенальті
Автогол
Попередження
Попередження/Вилучення
Вилучення
Юнаки
Результати/Таблиця
Статистика
Бомбардири
Нереалізовані пенальті
Автогол
Попередження
Попередження/Вилучення
Вилучення
Турнірна сітка
2017 р
Дорослі
Результати/Таблиця
Прогнози
Статистика
Бомбардири
Нереалізовані пенальті
Автогол
Попередження
Попередження/Вилучення
Вилучення
Юнаки
Результати/Таблиця
Статистика
Бомбардири
Нереалізовані пенальті
Автогол
Попередження
Попередження/Вилучення
Вилучення
2018 р
Дорослі
Результати/Таблиця
Прогнози
Статистика
Бомбардири
Нереалізовані пенальті
Автогол
Попередження
Попередження/Вилучення
Вилучення
Юнаки
Результати/Таблиця
Статистика
Бомбардири
Нереалізовані пенальті
Автогол
Попередження
Попередження/Вилучення
Вилучення
2019 р.
Дорослі
Результати/Таблиця
Прогнози
Статистика
Бомбардири
Нереалізовані пенальті
Автогол
Попередження
Попередження/Вилучення
Вилучення
Юнаки
Результати/Таблиця
Статистика
Бомбардири
Нереалізовані пенальті
Автогол
Попередження
Попередження/Вилучення
Вилучення
2020 р
Дорослі
Результати/Таблиця
Прогнози
Статистика
Бомбардири
Нереалізовані пенальті
Автогол
Попередження
Попередження/Вилучення
Вилучення
2021 р
Дорослі
Результати/таблиця
Прогнози
Статистика
Бомбарири
Нереалізовані пенальті
Автогол
Попередження
Попередження/вилучення
Вилучення
Юнаки
Результати/таблиця
Статистика
Бомбарири
Нереалізовані пенальті
Автогол
Попередження
Попередження/вилучення
Вилучення
Дискваліфікації гравців
2022 р
Дорослі
Турнірна таблиця/Результати
Бомбардири
2023р.
Дорослі
Турнірна таблиця (Фінальний етап)
Турнірна таблиця (груповий етап)
Результати
Статистика
Бомбардири
Нереалізовані пенальті
Автогол
Попередження
Попередження/Вилучення
Вилучення
Юнаки
Турнірна таблиця (групи)
Результати
Статистика
Бомбардири
Попередження
Попередження/Вилучення
Вилучення
ІІ ліга
2012 р.
Дорослі
Результати/Таблиця
Юнаки
Результати/Таблиця
2013 р.
Дорослі
Календар ігор
Турнірна таблиця
Бомбардири
Попередження
Вилучення
Юнаки
Календар ігор
Турнірна таблиця
Бомбардири
Попередження
Вилучення
2014 р.
Дорослі
Результати/Таблиця
Бомбардири
Попередження
Вилучення
Прогнози
Юнаки
Результати/Таблиця
Бомбардири
Попередження
Вилучення
2015 р.
Дорослі
Результати/Таблиця
Прогнози
Статистика
Голи
Нереалізовані пенальті
Автогол
Попередження
Попередження/Вилучення
Вилучення
Юнаки
Результати/Таблиця
Статистика
Голи
Нереалізовані пенальті
Автогол
Попередження
Попередження/Вилучення
Вилучення
2016 р
Дорослі
Результати/таблиця
Прогнози
Статистика
Бомбардири
Нереалізовані пенальті
Автогол
Попередження
Попередження/Вилучення
Вилучення
Юнаки
Результати/Таблиця
Статистика
Бомбардири
Нереалізований пенальті
Автогол
Попередження
Попередження/вилучення
Вилучення
2017 р
Дорослі
Турнірна таблиця.Груповий етап
Результати/Таблиця
Прогнози
Статистика
Бомбардири
Нереалізовані пенальті
Автогол
Попередження
Попередження/Вилучення
Вилучення
Юнаки
Турнірна сітка.Фінальна частина
Результати/Таблиця
Статистика
Бомбардири
Нереалізовані пенальті
Автогол
Попередження
Попередження/Вилучення
Вилучення
2018 р
Дорослі
Результати/Таблиця
Прогнози
Статистика
Бомбардири
Нереалізовані пенальті
Автогол
Попередження
Попередження/Вилучення
Вилучення
Юнаки
Результати/Таблиця
Статистика
Бомбардири
Нереалізовані пенальті
Автогол
Попередження
Попередження/Вилучення
Вилучення
2019 р
Дорослі
Результати/Таблиця
Прогнози
Статистика
Бомбардири
Нереалізовані пенальті
Автогол
Попередження
Попередження/Вилучення
Вилучення
Юнаки
Результати/Таблиця
Статистика
Бомбардири
Нереалізовані пенальті
Автогол
Попередження
Попередження/Вилучення
Вилучення
2020 р
Дорослі
Результати/Таблиця
Прогнози
Статистика
Бомбардири
Нереалізовані пенальті
Автогол
Попередження
Попередження/Вилучення
Вилучення
2021 р
Дорослі
Результати/таблиця
Прогнози
Статистика
Бомбарири
Нереалізовані пенальті
Автогол
Попередження
Попередження/вилучення
Вилучення
Юнаки
Результати/таблиця
Статистика
Дискваліфікації гравців
2022 р
Дорослі
Турнірна таблиця/Результати
Бомбардири
Дитяча ліга
сезон 2012-2013
Календар ігор
Груповий етап-таблиця
Фінальна частина-таблиця
Бомбардири
Попередження
сезон 2013-2014
Календар ігор
Груповий етап-таблиця
Фінальна частина-таблиця
Бомбардири
Попередження
Районні кубки
Кубок "Пролісок"
"Пролісок"-2013
Турнірна таблиця
Результати
"Пролісок"-2014
Турнірна таблиця (групи)
Календар ігор
Турнірна сітка
"Пролісок"-2015
Календар ігор
Турнірна сітка
"Пролісок"-2016
Турнірна таблиця (групи)
Результати
Турнірна сітка
"Пролісок"-2017
Турнірна таблиця (групи)
Результати
"Пролісок"-2018
Турнірна таблиця (групи)
Результати
"Пролісок"-2019
Турнірна таблиця (групи)
Результати
"Пролісок"-2020
COVID-19
"Пролісок"-2021
Турнірна таблиця (групи)
Результати
"Пролісок"-2022 р.
"Пролісок"-2023р.
Турнірна таблиця (групи)
Результати
"Пролісок"-2024р.
Турнірна таблиця (групи)
Результати
Кубок "Весни"
Кубок "Весни"-2016
Результати
Кубок "Весни"-2017 р
Результати
Кубок "Весни"-2018 р
Результати
Кубок "Весни"-2019
Результати
Кубок "Весни"-2020
COVID-19
Кубок "Весни"-2021
Результати
Турнірна таблиця (групи)
Кубок "Весни"-2022
Кубок "Весни"-2023
Результати
Кубок Району
2007 р
Турнірна сітка
Результати
2011 р.
Турнірна сітка
2013 р.
Дорослі
Юнаки
Календар ігор
Турнірна сітка
ветерани
Груповий етап-таблиця
Календар ігор
Турнірна сітка
2014 р.
Юнаки
Календар ігор
Дорослі
Календар ігор
Ветерани
Календар ігор
2015 р.
Юнаки
Календар ігор
Турнірна сітка
Дорослі
Календар ігор
ветерани
Груповий етап-таблиця
Календар ігор
2016 р.
Юнаки
Календар ігор
Дорослі
Календар ігор
Ветерани
Результати/таблиця
2017 р
Юнаки
Результати
Дорослі
Результати
Ветерани
Результати/Таблиця
2018 р
Юнаки
Результати
Дорослі
Результати
2019 р
Юнаки
Результати
Дорослі
Результати
2020 р
Турнірна таблиця
Результати
2021 р
Дорослі
Результати
Юнаки
Результати
2022 р
Турнірна таблиця (групи)
Результати
2023р.
Турнірна Сітка
Результати
Кубок Золота осінь
Золота осінь-2012
Золота осінь-2013
Результати
Золота осінь-2014
Турнірна сітка
Результати
Золота осінь-2015
Турнірна сітка
Результати
Золота осінь-2016
Турнірна сітка
Результати
Золота осінь-2017
Турнірна сітка
Результати
Золота осінь-2018
Результати
Золота осінь-2019
Результати
Золота осінь-2020
Covid-19
Золота осінь-2021
Результати
Дискваліфікації гравців
Золота осінь-2022
Турнір не проводився
Золота осінь-2023
Результати
Суперкубок
Суперкубок району-2013
Суперкубок району-2014
Суперкубок району-2015
Суперкубок району-2016
Суперкубок району-2017
Суперкубок району-2018
Суперкубок району-2019
Суперкубок району-2020
Суперкубок МАФ 2021
Суперкубок МАФ 2022
Вінтербол
Історія
Завантажити заявковий листок на кубок Пролісок 2024 року"
дом админа - блог системного администратора
Табло
Кубок "Пролісок-2024" -
1 тур
НД., 31. березня. 2024
13:00
Устя
Пісочна
-:-
НД., 31. березня. 2024
13:00
Берездівці
Тернопілля
-:-
НД., 31. березня. 2024
13:00
Рудники
Липівка
-:-
НД., 31. березня. 2024
13:00
Верин
Гірське
-:-
НД., 31. березня. 2024
15:00
Крупсько
Держів
-:-
НД., 31. березня. 2024
15:00
Черниця
Раделичі
-:-
НД., 31. березня. 2024
15:00
Розвадів
В. Горожанна
-:-
НД., 31. березня. 2024
15:00
Демня
М.Горожанна
-:-
ФФМР І-ліга(юнаки)
Календар ігор команд(и) ФФМР І-ліга(юнаки)
Тур
Дата
Час
Господарі
Результат
Гості
Арбітр
1 тур
15.05.2016
14:00
ФК "Березина" (ю)
1 - 0
СКК "Крупсько"(ю)
1 тур
15.05.2016
14:00
ФК "Раделичі" (ю)
2 - 2
"Темп" Гірське (ю)
1 тур
15.05.2016
14:00
МСКК "Рудники" (ю)
0 - 6
СКК Пісочна (ю)
1 тур
15.05.2016
14:00
"Зоря" Держів (ю)
0 - 4
КСК "Берездівці" (ю)
1 тур
15.05.2016
14:00
"Біорена" Черниця (ю)
0 - 2
ФК "Дроговиж" (ю)
1 тур
15.05.2016
14:00
ДКСК "Скала" Демня(ю)
6 - 0
СКК "Надітичі"(ю)
1 тур
15.05.2016
14:00
ФК "Сокіл" Тернопілля (ю)
0 - 0
"ІММ" Устя (ю)
2 тур
22.05.2016
14:00
СКК "Крупсько"(ю)
5 - 0
"Зоря" Держів (ю)
2 тур
22.05.2016
14:00
"Темп" Гірське (ю)
3 - 2
ФК "Березина" (ю)
2 тур
22.05.2016
14:00
СКК Пісочна (ю)
6 - 1
ФК "Раделичі" (ю)
2 тур
22.05.2016
14:00
КСК "Берездівці" (ю)
1 - 2
МСКК "Рудники" (ю)
2 тур
22.05.2016
14:00
ФК "Дроговиж" (ю)
1 - 1
ФК "Сокіл" Тернопілля (ю)
2 тур
22.05.2016
14:00
"Дністер" Розвадів (Ю)
0 - 3
"Біорена" Черниця (ю)
2 тур
22.05.2016
14:00
"ІММ" Устя (ю)
6 - 3
ДКСК "Скала" Демня(ю)
3 тур
29.05.2016
14:00
"Зоря" Держів (ю)
1 - 12
"Темп" Гірське (ю)
3 тур
29.05.2016
14:00
ФК "Березина" (ю)
2 - 2
СКК Пісочна (ю)
3 тур
29.05.2016
14:00
ФК "Раделичі" (ю)
3 - 2
МСКК "Рудники" (ю)
3 тур
29.05.2016
14:00
СКК "Крупсько"(ю)
3 - 1
КСК "Берездівці" (ю)
-
3 тур
29.05.2016
14:00
ФК "Сокіл" Тернопілля (ю)
1 - 2
"Дністер" Розвадів (Ю)
3 тур
29.05.2016
14:00
"Біорена" Черниця (ю)
2 - 5
СКК "Надітичі"(ю)
3 тур
29.05.2016
16:00
ФК "Дроговиж" (ю)
0 - 4
"ІММ" Устя (ю)
4 тур
05.06.2016
14:00
"Темп" Гірське (ю)
1 - 1
СКК "Крупсько"(ю)
4 тур
05.06.2016
14:00
СКК Пісочна (ю)
3 - 2
"Зоря" Держів (ю)
4 тур
05.06.2016
14:00
МСКК "Рудники" (ю)
3 - 2
ФК "Березина" (ю)
4 тур
05.06.2016
14:00
КСК "Берездівці" (ю)
5 - 4
ФК "Раделичі" (ю)
4 тур
05.06.2016
14:00
"Дністер" Розвадів (Ю)
7 - 1
ФК "Дроговиж" (ю)
4 тур
05.06.2016
14:00
СКК "Надітичі"(ю)
1 - 7
ФК "Сокіл" Тернопілля (ю)
4 тур
05.06.2016
14:00
ДКСК "Скала" Демня(ю)
7 - 2
"Біорена" Черниця (ю)
5 тур
12.06.2016
14:00
СКК "Крупсько"(ю)
1 - 0
СКК Пісочна (ю)
5 тур
12.06.2016
14:00
"Зоря" Держів (ю)
3 - 2
МСКК "Рудники" (ю)
5 тур
12.06.2016
14:00
ФК "Березина" (ю)
3 - 0
ФК "Раделичі" (ю)
5 тур
12.06.2016
14:00
"Темп" Гірське (ю)
6 - 0
КСК "Берездівці" (ю)
5 тур
12.06.2016
14:00
ФК "Сокіл" Тернопілля (ю)
0 - 0
ДКСК "Скала" Демня(ю)
5 тур
12.06.2016
14:00
"Дністер" Розвадів (Ю)
0 - 0
"ІММ" Устя (ю)
5 тур
12.06.2016
16:00
ФК "Дроговиж" (ю)
1 - 1
СКК "Надітичі"(ю)
6 тур
19.06.2016
14:00
МСКК "Рудники" (ю)
1 - 5
СКК "Крупсько"(ю)
6 тур
19.06.2016
14:00
КСК "Берездівці" (ю)
1 - 2
ФК "Березина" (ю)
-
6 тур
19.06.2016
14:00
СКК "Надітичі"(ю)
1 - 2
"Дністер" Розвадів (Ю)
6 тур
19.06.2016
14:00
ДКСК "Скала" Демня(ю)
6 - 0
ФК "Дроговиж" (ю)
-
6 тур
20.06.2016
14:00
СКК Пісочна (ю)
1 - 0
"Темп" Гірське (ю)
6 тур
20.06.2016
14:00
ФК "Раделичі" (ю)
6 - 1
"Зоря" Держів (ю)
6 тур
20.06.2016
14:00
"ІММ" Устя (ю)
11 - 0
"Біорена" Черниця (ю)
7 тур
26.06.2016
14:00
"Темп" Гірське (ю)
5 - 0
МСКК "Рудники" (ю)
7 тур
26.06.2016
14:00
СКК "Крупсько"(ю)
2 - 2
ФК "Раделичі" (ю)
7 тур
26.06.2016
14:00
"Зоря" Держів (ю)
0 - 3
ФК "Березина" (ю)
7 тур
26.06.2016
14:00
СКК Пісочна (ю)
4 - 1
КСК "Берездівці" (ю)
7 тур
26.06.2016
14:00
"Дністер" Розвадів (Ю)
1 - 3
ДКСК "Скала" Демня(ю)
7 тур
26.06.2016
14:00
ФК "Сокіл" Тернопілля (ю)
3 - 0
"Біорена" Черниця (ю)
7 тур
26.06.2016
14:00
СКК "Надітичі"(ю)
2 - 3
"ІММ" Устя (ю)
8 тур
03.07.2016
14:00
СКК "Крупсько"(ю)
1 - 2
ФК "Березина" (ю)
8 тур
03.07.2016
14:00
"Темп" Гірське (ю)
3 - 1
ФК "Раделичі" (ю)
8 тур
03.07.2016
14:00
СКК Пісочна (ю)
3 - 2
МСКК "Рудники" (ю)
8 тур
03.07.2016
14:00
КСК "Берездівці" (ю)
10 - 1
"Зоря" Держів (ю)
8 тур
03.07.2016
14:00
ФК "Дроговиж" (ю)
2 - 4
"Біорена" Черниця (ю)
8 тур
03.07.2016
14:00
СКК "Надітичі"(ю)
1 - 3
ДКСК "Скала" Демня(ю)
8 тур
03.07.2016
14:00
"ІММ" Устя (ю)
4 - 2
ФК "Сокіл" Тернопілля (ю)
9 тур
10.07.2016
14:00
"Зоря" Держів (ю)
0 - 7
СКК "Крупсько"(ю)
9 тур
10.07.2016
14:00
ФК "Березина" (ю)
1 - 1
"Темп" Гірське (ю)
9 тур
10.07.2016
14:00
ФК "Раделичі" (ю)
1 - 1
СКК Пісочна (ю)
9 тур
10.07.2016
14:00
МСКК "Рудники" (ю)
2 - 2
КСК "Берездівці" (ю)
9 тур
10.07.2016
14:00
ФК "Сокіл" Тернопілля (ю)
3 - 0
ФК "Дроговиж" (ю)
9 тур
10.07.2016
14:00
"Біорена" Черниця (ю)
0 - 5
"Дністер" Розвадів (Ю)
9 тур
10.07.2016
14:00
ДКСК "Скала" Демня(ю)
2 - 4
"ІММ" Устя (ю)
10 тур
17.07.2016
14:00
"Темп" Гірське (ю)
8 - 0
"Зоря" Держів (ю)
10 тур
17.07.2016
14:00
СКК Пісочна (ю)
3 - 2
ФК "Березина" (ю)
10 тур
17.07.2016
14:00
МСКК "Рудники" (ю)
4 - 1
ФК "Раделичі" (ю)
10 тур
17.07.2016
14:00
КСК "Берездівці" (ю)
5 - 1
СКК "Крупсько"(ю)
10 тур
17.07.2016
14:00
СКК "Надітичі"(ю)
4 - 0
"Біорена" Черниця (ю)
10 тур
17.07.2016
14:00
"ІММ" Устя (ю)
9 - 0
ФК "Дроговиж" (ю)
10 тур
20.07.2016
16:00
"Дністер" Розвадів (Ю)
2 - 1
ФК "Сокіл" Тернопілля (ю)
-
11 тур
24.07.2016
14:00
СКК "Крупсько"(ю)
3 - 3
"Темп" Гірське (ю)
-
11 тур
24.07.2016
14:00
"Зоря" Держів (ю)
0 - 11
СКК Пісочна (ю)
11 тур
24.07.2016
14:00
ФК "Березина" (ю)
5 - 1
МСКК "Рудники" (ю)
11 тур
24.07.2016
14:00
ФК "Раделичі" (ю)
0 - 5
КСК "Берездівці" (ю)
-
11 тур
24.07.2016
14:00
ФК "Дроговиж" (ю)
0 - 1
"Дністер" Розвадів (Ю)
11 тур
24.07.2016
14:00
ФК "Сокіл" Тернопілля (ю)
2 - 1
СКК "Надітичі"(ю)
11 тур
24.07.2016
14:00
"Біорена" Черниця (ю)
0 - 7
ДКСК "Скала" Демня(ю)
12 тур
31.07.2016
14:00
СКК Пісочна (ю)
4 - 1
СКК "Крупсько"(ю)
12 тур
31.07.2016
14:00
МСКК "Рудники" (ю)
3 - 1
"Зоря" Держів (ю)
12 тур
31.07.2016
14:00
ФК "Раделичі" (ю)
0 - 7
ФК "Березина" (ю)
12 тур
31.07.2016
14:00
КСК "Берездівці" (ю)
6 - 3
"Темп" Гірське (ю)
12 тур
31.07.2016
14:00
СКК "Надітичі"(ю)
3 - 0
ФК "Дроговиж" (ю)
12 тур
31.07.2016
14:00
ДКСК "Скала" Демня(ю)
4 - 2
ФК "Сокіл" Тернопілля (ю)
12 тур
31.07.2016
14:00
"ІММ" Устя (ю)
2 - 1
"Дністер" Розвадів (Ю)
13 тур
07.08.2016
14:00
"Темп" Гірське (ю)
2 - 1
СКК Пісочна (ю)
-
13 тур
07.08.2016
14:00
СКК "Крупсько"(ю)
1 - 2
МСКК "Рудники" (ю)
13 тур
07.08.2016
14:00
"Зоря" Держів (ю)
0 - 2
ФК "Раделичі" (ю)
13 тур
07.08.2016
14:00
ФК "Березина" (ю)
5 - 3
КСК "Берездівці" (ю)
13 тур
07.08.2016
14:00
"Дністер" Розвадів (Ю)
8 - 0
СКК "Надітичі"(ю)
13 тур
07.08.2016
14:00
ФК "Дроговиж" (ю)
0 - 13
ДКСК "Скала" Демня(ю)
13 тур
07.08.2016
14:00
"Біорена" Черниця (ю)
0 - 2
"ІММ" Устя (ю)
14 тур
14.08.2016
14:00
МСКК "Рудники" (ю)
3 - 1
"Темп" Гірське (ю)
14 тур
14.08.2016
14:00
ФК "Раделичі" (ю)
2 - 2
СКК "Крупсько"(ю)
14 тур
14.08.2016
14:00
ФК "Березина" (ю)
3 - 0
"Зоря" Держів (ю)
14 тур
14.08.2016
14:00
КСК "Берездівці" (ю)
0 - 5
СКК Пісочна (ю)
14 тур
14.08.2016
14:00
ДКСК "Скала" Демня(ю)
3 - 1
"Дністер" Розвадів (Ю)
14 тур
14.08.2016
14:00
"Біорена" Черниця (ю)
2 - 2
ФК "Сокіл" Тернопілля (ю)
14 тур
14.08.2016
14:00
"ІММ" Устя (ю)
8 - 4
СКК "Надітичі"(ю)
1/2 фіналу
27.08.2016
17:00
ДКСК "Скала" Демня(ю)
2 - 1
СКК Пісочна (ю)
1/2 фіналу
27.08.2016
18:00
ФК "Березина" (ю)
3 - 1
"ІММ" Устя (ю)
1/2 фіналу
03.09.2016
17:00
"ІММ" Устя (ю)
1 - 2
ФК "Березина" (ю)
1/2 фіналу
03.09.2016
17:00
СКК Пісочна (ю)
0 - 2
ДКСК "Скала" Демня(ю)
Гра за 3-4 місце
10.09.2016
17:00
"ІММ" Устя (ю)
0 - 0
СКК Пісочна (ю)
Гра за 1-2 місце
10.09.2016
17:00
ФК "Березина" (ю)
0 - 3
ДКСК "Скала" Демня(ю)
Гра за 3-4 місце (матч відповідь)
17.09.2016
17:00
СКК Пісочна (ю)
2 - 1
"ІММ" Устя (ю)
Гра за 1-2 місце (матч відповідь)
17.09.2016
17:00
ДКСК "Скала" Демня(ю)
5 - 1
ФК "Березина" (ю)
Назад