Результати - 18 тур (24.09.2017) |
Субота, 23.09.2017 - 18. тур | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7-12 місця | 00:00 | ДКСК "Скала" Демня | 0 - 3 | "Сокіл" Черниця | - | |||||||||
7-12 місця | 00:00 | "Галичина" (М.Горожанна) | 3 - 0 | ФК "Дністер" Станківці | - | |||||||||
13-16 місця | 00:00 | СКК "Дністер" Київець | 0 - 3 | ФСК "Тростянець" | - | |||||||||
Неділя, 24.09.2017 - 18. тур | ||||||||||||||
1-6 місця | 14:00 | ФК "Сокіл" Тернопілля | 3 - 0 | КСК "Фаворит" (Розділ) | ||||||||||
1-6 місця | 14:00 | ФСК "Щирок" (Вербіж) | 2 - 3 | ФК "Березина" | ||||||||||
13-16 місця | 14:00 | "Сокіл" (Криниця) | 1 - 0 | "Воля" Велика Воля | ||||||||||
1-6 місця | 16:30 | ФСК "Щирок" Вербіж (вет.) | 1 - 3 | "Промінь" (Більче) | ||||||||||
7-12 місця | 17:00 | "Будінвест" (Верин) | 3 - 0 | "Карпати" (Горішнє) | - |
Турнірна таблиця |
1-6 місця |
Місце | Команда | І | В | Н | П | МЗ:МП | Оч | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (2) | "Промінь" (Більче) | 8 | 6 | 0 | 2 | 20:11 | 18 | ||
2 | (3) | ФК "Сокіл" Тернопілля | 8 | 5 | 1 | 2 | 21:14 | 16 | ||
3 | (1) | КСК "Фаворит" (Розділ) | 8 | 5 | 0 | 3 | 20:10 | 15 | ||
4 | (4) | ФСК "Щирок" Вербіж (вет.) | 8 | 3 | 0 | 5 | 16:21 | 9 | ||
5 | (6) | ФК "Березина" | 8 | 2 | 1 | 5 | 11:21 | 7 | ||
6 | (5) | ФСК "Щирок" (Вербіж) | 8 | 1 | 2 | 5 | 21:30 | 4 |
7-12 місця |
Місце | Команда | І | В | Н | П | МЗ:МП | Оч | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (1) | "Будінвест" (Верин) | 8 | 7 | 0 | 1 | 24:17 | 21 | ||
2 | (2) | "Сокіл" Черниця | 8 | 5 | 0 | 3 | 19:15 | 15 | ||
3 | (5) | "Галичина" (М.Горожанна) | 8 | 3 | 0 | 5 | 18:16 | 9 | ||
4 | (3) | ДКСК "Скала" Демня | 8 | 4 | 0 | 4 | 15:12 | 8 | ||
5 | (4) | "Карпати" (Горішнє) | 8 | 3 | 1 | 4 | 16:20 | 7 | ||
6 | (6) | ФК "Дністер" Станківці | 8 | 1 | 1 | 6 | 10:22 | 4 |
13-16 місця |
Місце | Команда | І | В | Н | П | МЗ:МП | Оч | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (1) | "Воля" Велика Воля | 6 | 5 | 0 | 1 | 13:4 | 15 | ||
2 | (2) | ФСК "Тростянець" | 6 | 3 | 1 | 2 | 13:9 | 10 | ||
3 | (3) | "Сокіл" (Криниця) | 6 | 3 | 1 | 2 | 10:5 | 10 | ||
4 | (4) | СКК "Дністер" Київець | 6 | 0 | 0 | 6 | 0:18 | -2 |
« Початок Попередній тур 15 16 17 18 19 20 Наступний тур Кінець » |