Результати - 1 тур (21.05.2017) |
Неділя, 21.05.2017 - 1. тур | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7-12 місця/13-16 місця | 14:00 | ФК "Дністер" Станківці | 2 - 1 | "Сокіл" (Криниця) | ||||||||||
7-12 місця | 16:00 | "Будінвест" (Верин) | 2 - 1 | ДКСК "Скала" Демня | ||||||||||
13-16 місця/1-6 місця | 16:00 | "Воля" Велика Воля | 2 - 4 | ФК "Сокіл" Тернопілля | ||||||||||
13-16 місця/7-12 місця | 16:00 | ФСК "Тростянець" | 3 - 1 | "Галичина" (М.Горожанна) | ||||||||||
7-12 місця/1-6 місця | 18:00 | "Сокіл" Черниця | 2 - 2 | КСК "Фаворит" (Розділ) | ||||||||||
Неділя, 11.06.2017 - 1. тур | ||||||||||||||
1-6 місця | 15:30 | ФК "Березина" | 1 - 2 | "Промінь" (Більче) | ||||||||||
Середа, 28.06.2017 - 1. тур | ||||||||||||||
7-12 місця/13-16 місця | 18:00 | "Карпати" (Горішнє) | 6 - 5 | СКК "Дністер" Київець | ||||||||||
Субота, 19.08.2017 - 1. тур | ||||||||||||||
1-6 місця | 18:00 | ФСК "Щирок" (Вербіж) | 1 - 2 | ФСК "Щирок" Вербіж (вет.) | ||||||||||
Турнірна таблиця |
1-6 місця |
Місце | Команда | І | В | Н | П | МЗ:МП | Оч | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (1) | ФСК "Щирок" Вербіж (вет.) | -9 | -6 | 0 | -3 | -23:-19 | -18 | ||
2 | (2) | ФК "Сокіл" Тернопілля | -9 | -7 | 0 | -2 | -29:-20 | -21 | ||
3 | (3) | ФСК "Щирок" (Вербіж) | -9 | -7 | 0 | -2 | -33:-25 | -22 | ||
4 | (4) | "Промінь" (Більче) | -9 | -8 | 0 | -1 | -38:-16 | -24 | ||
5 | (5) | ФК "Березина" | -9 | -8 | 0 | -1 | -40:-6 | -24 | ||
6 | (6) | КСК "Фаворит" (Розділ) | -9 | -9 | 0 | 0 | -35:-11 | -27 |
7-12 місця |
Місце | Команда | І | В | Н | П | МЗ:МП | Оч | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (1) | "Будінвест" (Верин) | -9 | -2 | 0 | -7 | -20:-28 | -6 | ||
2 | (2) | ФК "Дністер" Станківці | -9 | -2 | -1 | -6 | -16:-41 | -7 | ||
3 | (3) | "Карпати" (Горішнє) | -9 | -4 | 0 | -5 | -15:-15 | -15 | ||
4 | (4) | "Сокіл" Черниця | -9 | -5 | 0 | -4 | -20:-19 | -15 | ||
5 | (5) | "Галичина" (М.Горожанна) | -9 | -6 | 0 | -3 | -40:-23 | -18 | ||
6 | (6) | ДКСК "Скала" Демня | -9 | -5 | 0 | -4 | -29:-24 | -19 |
13-16 місця |
Місце | Команда | І | В | Н | П | МЗ:МП | Оч | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (1) | СКК "Дністер" Київець | -11 | 0 | 0 | -11 | -10:-43 | -2 | ||
2 | (2) | "Сокіл" (Криниця) | -11 | -1 | -1 | -9 | -13:-36 | -4 | ||
3 | (3) | "Воля" Велика Воля | -11 | -2 | 0 | -9 | -28:-45 | -6 | ||
4 | (4) | ФСК "Тростянець" | -11 | -3 | 0 | -8 | -19:-39 | -9 |
« Початок Попередній тур 01 02 03 04 Наступний тур Кінець » |