Турнірна таблиця |
Група А |
Місце | Команда | І | В | Н | П | МЗ:МП | Оч | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (1) | КСК "Берездівці" | 3 | 3 | 1 | 0 | 13:2 | 9 | ||
2 | (2) | ФК "Березина" | 3 | 2 | 0 | 1 | 13:3 | 6 | ||
3 | (3) | ФК "Дністер" Станківці | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:8 | 3 | ||
4 | (4) | "Карпати" (Горішнє) | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:20 | 0 |
Група Б |
Місце | Команда | І | В | Н | П | МЗ:МП | Оч | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | (3) | "Промінь" (Більче) | 3 | 0 | 1 | 2 | 4:10 | 1 | ||
4 | (4) | "Сокіл" (Криниця) | 3 | 0 | 1 | 2 | 4:17 | 1 | ||
2 | (2) | СКК Пісочна | 3 | 2 | 0 | 1 | 14:3 | 6 | ||
1 | (1) | МСКК "Рудники" | 3 | 4 | 0 | 0 | 12:4 | 9 |
Група В |
Місце | Команда | І | В | Н | П | МЗ:МП | Оч | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (1) | ФК "Раделичі" | 3 | 2 | 2 | 0 | 7:2 | 7 | ||
3 | (3) | "Галичина" (М.Горожанна) | 3 | 1 | 1 | 1 | 7:4 | 4 | ||
2 | (2) | "Темп" Гірське | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:2 | 6 | ||
4 | (4) | ФК "Липиці" | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:15 | 0 |
Група Г |
Місце | Команда | І | В | Н | П | МЗ:МП | Оч | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | (3) | ДКСК "Скала" Демня | 3 | 1 | 1 | 1 | 6:7 | 4 | ||
2 | (2) | ФК "Сокіл" Тернопілля | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:6 | 4 | ||
4 | (4) | "Воля" Велика Воля | 3 | 1 | 0 | 2 | 7:6 | 3 | ||
1 | (1) | ФСК "Тростянець" | 3 | 2 | 0 | 2 | 6:5 | 6 |
Група Д |
Місце | Команда | І | В | Н | П | МЗ:МП | Оч | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | (2) | СКК "Дністер" Київець | 3 | 2 | 1 | 1 | 5:5 | 4 | ||
4 | (4) | "Біорена" Черниця | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:7 | 1 | ||
1 | (1) | "Зоря" Держів | 3 | 3 | 0 | 1 | 8:1 | 9 | ||
3 | (3) | СКК "Надітичі" | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | 3 |
Група Е |
Місце | Команда | І | В | Н | П | МЗ:МП | Оч | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | (2) | ФК "Кагуїв" | 3 | 1 | 2 | 0 | 13:3 | 5 | ||
1 | (1) | ФСК "Щирок" (Вербіж) | 3 | 2 | 1 | 0 | 12:3 | 7 | ||
3 | (3) | "ІММ" Устя | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 4 | ||
4 | (4) | "Юність" (Н.Опарська) | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:21 | 0 |
Група Є |
Місце | Команда | І | В | Н | П | МЗ:МП | Оч | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (2) | СКК "Крупсько" | 2 | 2 | 1 | 0 | 6:1 | 6 | ||
2 | (1) | "Будінвест" (Верин) | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:2 | 3 | ||
3 | (3) | КСК "Фаворит" (Розділ) | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:7 | 0 |
Група Ж |
Місце | Команда | І | В | Н | П | МЗ:МП | Оч | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (1) | "Дністер" Розвадів | 2 | 2 | 1 | 0 | 9:5 | 6 | ||
2 | (2) | ФСК "Щирок" Вербіж (вет.) | 2 | 1 | 0 | 1 | 7:8 | 3 | ||
3 | (3) | ФК "Дроговиж" | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:6 | 0 |