Football is much more serious than life and death
Пролісок-2014 здобули устянці

У неділю 6 квітня визначився перший лауреат футбольного сезону 2014 року. Як звикло сезон розпочинається матчами кубка «Пролісок». Цього року дещо змінено систему розігрування кубка. На старт

змагань вийшло 27 команд з 25 населених пунктів району.  На попередньому етапі команди розділені на 8 груп визначили учасників чвертьфінальних матчів.  Вже на першій стадії змагань припинили похід за трофеєм минулорічні фіналіст кубка команди Тернопілля та Кагуєва які не змогли пройти груповий етап. З стадії  ¼ фіналу команди змагались за олімпійською системою з вибуванням після першої поразки. Чвертьфінальні та півфінальні матчі проходили в дуже напруженій боротьбі і долю матчів визначали один м’яч забитий командою протягом гри. І лише командам Раделич та Берездівців для визначення переможця прийшлось пробивати серію одинадцятиметрових ударів.

 

 

1/ 4 фіналу

Вербіж : Черниця 0:1

Раделичі : Берездівці 1:1 (4:5 по пенальті)

Устя : Липівка 1:0

Крупсько : Розвадів 1:0

Півфінали

Черниця : Берездівці 1:0

Устя : Крупсько 1:0

На превеликий  жаль команда с.Черниця не знайшла аргументів у фінальній грі щобщось протиставити хлопцям з Устя. Долю матчу багато в чому вирішив швидкий м’яч який забили устянці на другій хвилині матчу. В подальшому футболісти «ІММ» контролювали хід поєдинку та ще двічі змогли вразити ворота «Біорени». Героєм фінального матчу став Василь Залуга який відзначився трьома забитими м’ячами. Відтак перший трофей прямує до Устя. Вже цієї неділі команда Устя може поповнити колекцію виграних трофеїв якщо у матчі за суперкубок переможе команду Крупська. Матч відбудеться 13 квітня о 17.00 на стадіоні с.Пісочна. Запрошуємо всіх любителів футболу на цей матч та отримати насолоду від гри кращих команд  Миколаївського району за підсумками 2013 року.

6 квітня 2014 року . стадіон «Дністер» с. Розвадів

«Біорена» с. Черниця : «І.М.М.» с. Устя  0 : 3 (0 : 1)

Арбітр: А.Мазуранчик (Розвадів

)Асистенти арбітра: В.Шуп’як (Розділ), І.Грещук (Миколаїв)

Делегат ФФМР: В.Поливка (Новий Розділ)

«Біорена»:  Р.Акбієв, А.Іванків, І.Штих, Л.Грещук, В.Процан (к), Р.Шейгец (А.Демко 37), І.Багдай, В.Берездецький (Р.Гнатишин 41), О.Павлінович, І.Волківський (М.Сулима 19), Н.Демко

«І.М.М.»: Т.Галан (к), О.Пронів, О.Синишин (І.Гусар 12), В.Якимишин (В.Семенюк 28), Р.Яріш, О.Біляк, Ю.Кравець, В.Оприско, І.Олексин, В.Залуга (В.Саджак 53), Р.Гуменюк (А.Галан 48)Голи: В.Залуга (2,33,52)

Попередження: Ю.Кравець (15) – Л.Грещук (21)

PDF Друк e-mail
 

У вас немає прав, щоб залишати коментарі