Football is much more serious than life and death
Футзал.Підсумки

Завершився черговий чемпіонат Миколаївського району з міні-футболу (футзалу) сезону 2012 – 2013 років. Протягом  чотирьох місяців 14 команд змагались за звання чемпіона. Слід відзначити, що боротьба за комплекти нагород  точилась  до останнього туру.
Протягом цілого чемпіонату було важко спрогнозувати переможця та призерів змагань, оскільки лідери змінювали один одного мало не що туру. Протягом змагань п’ять команд очолювали перегони. Найбільше протягом п’яти турів на вершині перебувала команда «ІММ» (1,2 тур та 8 – 9 тури), та потіснивши, за три тури до завершення змагань, з вершини таблиці хлопців з Устя чемпіоном стала ФК «Пісочна». Слід зазначити , що команда с.Пісочна вдруге поспіль стає чемпіоном району

 

з міні-футболу.  Команди Устя та Пісочної набрали одинакову кількість очок і лише за додатковими показниками (матч між собою) перше місце у таблиці дісталось ФК «Пісочна».
Найбільш результативною командою чемпіонату стали хлопці з Устя 75 забитих м’ячів, найбільш надійною Розвадів - 39 пропущених. Найбільш видовищною ФК «Сокіл» с.Тернопілля  за участю цієї команди глядачі побачили 127 м’ячів. Кращими бомбардирами чемпіонату, що минув стали:
Гаврилів Іван (ФК «Раделичі»)     -    39 м’ячів
Залуга Василь («ІММ»)        -    23 м’ячі
Химович Степан («ІММ»)        -    21 м’яч
Кращими гравцями турніру комітетом з проведення змагань визнано:
Бурмас Марян (Розвадів) кращий воротар чемпіонату
Мостовий Ярослав (Розділ) кращий захисник чемпіонату
Залуга Василь (Устя) кращий нападник чемпіонату
Котула Руслан (Пісочна) кращий гравець чемпіонату

Богдан Кіндій

PDF Друк e-mail
 

У вас немає прав, щоб залишати коментарі